Seks Yapmak İsteyen Kadının Vücut Hareketleri

Seks Yapmak  İsteyen Kadının Vücut Hareketleri

Kadın ve erkeğin cinsel yaşamların birbirlerine ilgi duyduklarını gösterdikleri bazı hareketler vardır. Kadınlar çoğu zaman eşine seks isteğini ona karşı yapmış olduğu hareketler ile belli etmektedir. Kadının vücut dili adeta sekse olan isteğini belli eder durumdadır. Kadınların cinsel beraberlik istediğini belli etmeye başladığı hareketleri karşı tarafın oldukça iyi anlaması ve buna karşılık vermesi gereklidir. Kadınlar vücut dilleri sayesinde neyi isteyip neyi istemediğini çok açık bir şekilde belli edebilirler.

Bayanların vücut diline dikkat edilmelidir

İlişki isteyen kadında ilk olarak dikkat edilmesi gereken yer dudaklardır. Dudaklar bayanlar en büyük silahıdır.  Seks isteği hat safhada olan bir bayan erkeğine ilişki isteğini konuşması esnasında dudaklarını ısırarak belli etmeye çalışır.  Dudaklarını ısırarak karşı tarafa seks isteğini belli eden kadın oldukça seksi bir görünümde olabilmektedir.  Bayanların dudakları ile karşı tarafı etkileme işine ek olarak göz temasının da eklenmesi ile birlikte karşı tarafa doğru sinyaller gitmeye başlar.

Günlük yaşamında argo ya da küfürlü kelimelere yer vermeyen bir bayan cinsel ilişki isteğini argo kelimeler kullanarak belli etmeye başlayabilir.  Cinsel içerikli konuşmalara daha çok ağırlık vermesi ve eşi ile şakalaşması bayanın seks isteğini göstermesinin farklı bir boyutudur.

Bayanların seks istediğini en iyi şekilde belli ettiği konu kıyafet seçimidir. Eşini baştan çıkartmak isteyen bayan onu cezp edecek şekilde kıyafetler seçerek sekse olan isteğini arttırmayı hedefler.   Cinsel ilişki isteği olan bayan o gece diğer gecelere nazaran daha açık kıyafetler giyebilir ve bu sayede eşinin ilgisini daha kolay çekebilir.  Bayan giymiş olduğu açık gecelikler ile evin içerisinde dolaşması halinde eşinin sekse olan isteği gittikçe artacak ve bayan hareketleriyle onu kendine çekmiş olacaktır.

“Bu gece erken yatalım” bayanların en klişe sözlerinden birisidir. Bayanların bazıları isteklerini direk göstermekten çekinirler.  Eşini erken yatarak ertesi güne daha rahat ve zinde uyanırız diye bahaneler üreterek yatağa atma derdindedir. Aslında onun derdi ne uyumak ne de güne zinde uyanmak, tüm isteği eşi ile mutlu dakikalar geçirmektir ve bunu bu isteğine eşini yatağa erken yatma bahanesi ile çağırarak ulaşabilmektedir.

Etiketlerimiz:

Yorum Yaz