Bayanları Sekse İkna Etme Yöntemleri

Bayanları Sekse İkna Etme Yöntemleri

Erkekler çoğu zaman cinsel ilişki isteklerini karşı tarafa nasıl belli edeceklerini bilmez. Bayanın cinsel isteğinin ve arzunun artması ve onu  ilişkiye davet etmek için bir takım ipuçları vardır. Bayanların vücutlarında belirli yerlere dokunmanız, okşamanız onu sekse hazır konuma getirecektir. İşte bu dokunulması gereken bölgeler.

ilk-olarak-ense

İlk olarak ense :

Ense bir bayanın neredeyse haz noktasıdır. Enseye ulaşabilen bir erkek bu alana ufak ufak öpücükler kondurmalıdır. Erkeklerin partnerini uyarmak için ensesini öpüyor olması bayanlar tarafından büyük ilgi ile karşılanıyor ve bu olay onları sekse davet ediyor.

saclar-cok-onemli

Saçlar çok önemli:

Bayanların saçları ile oynamanız, ellerini küçük hareketler ile saçlarında gezdirmeniz onların çok hoşuna gidecektir. Şakak kısımlarına gelindiğinde hafif hareketler ile enseye doğru inmeniz onun uyarılmasını daha da artıracaktır.

Dizlerinin arka kısmı:

Çoğu erkeğin bilmediği bu bölgeye dokunulması bayanların uyarılmasına sebep olabilmektedir. Eteğinin altından dizlerin arka kısmını hafif dokunuşlar ile okşamanız onu cinsel ilişkiye hazır konuma getirecektir.

kulak-memesi

Kulak memesi:

Öpülmesi ve okşanması gereken neredeyse en önemli yerlerden birisidir.  Öpme esnasında hafif şiddetler ile ısırmanız da onu ilişkiye daha teşvik edecektir. Hemen hemen her kadın cinsel ilişkiye başlama sırasında kulak memesinde eşiniz dudaklarını hissediyor olmaktan mutluluk duyar.  Bayanın kulak memesini öperek, okşayarak onu cinsel birlikteliğe hazırlarken aynı zamanda sizin nazik bir yapıya sahip birisi olduğunuzu karşınızdaki bayana hissettirebilirsiniz.

kalca-ve-kalca-kemigi

Kalça ve kalça kemiği:

Bayanların kalçalarına dokunulması onları oldukça mutlu etmektedir. Hafif hareketler ile kasıkların iç kısımlarına doğru inilerek dokunulması ve küçük küçük dokunuşlar ile öpülmesi bayanın sekse hazırlık aşamasında doruklara çıkmasına sebep olacak ve cinsel isteği git gide artacaktır.

avuc-icleri

Avuç içleri

Çoğu insanın aklına bile gelmez ama ufak dokunuşlar eşliğinde bayanın avuç içine dokunulması onu mutlu eder ve bu olayı her ortamda kimse hissetmeden eşinizin elini tutarak kolay bir şekilde yapabilirsiniz.  Elinizi hafif bir şekilde eşinizin avuç içinde gezdiriyor olmanız onu heyecandan titremesine sebep olacak ve birkaç küçük hareketten sonra cinsel ilişki isteği daha da artacaktır.

Etiketlerimiz:

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. ece esra dedi ki:

    cinsel ilişki sırasında saçların okşanması ve eller ve kalçalar oldukça önemli.

Yorum Yaz